Masz pytania? Zadzwoń!

+48693937675 ZAMÓWIENIA od 200 zł - DOSTAWA GRATIS (nie dotyczy palet)

Polityka prywatności

 

 

Zapewniamy naszym Klientom pełne poszanowanie ich prywatności oraz ochronę ich danych osobowych.


Dane osobowe przekazywane przez Klienta są przetwarzane przez Sklep wyłącznie w celu realizacji umowy (realizacji zamówienia), zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101, poz. 926 z 2002r.). Administratorem Państwa danych osobowych jest firma: DbW Joanna Stachowicz z siedzibą ul. Rzemieślnicza 30, 05-806 Nowa Wieś.


Klient może wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Sklep w celach marketingowych oraz może wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Sklepu za pomocą środków komunikacji elektronicznej i poczty. Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda może być cofnięta w każdym czasie poprzez wysłanie wiadomości na adres kontakt@designbywomen.pllub kliknięcie w link zamieszczony na końcu otrzymanej wiadomości z informacjami handlowymi. 


Dane osobowe nie są udostępniane ani sprzedawane innym podmiotom dla celów marketingowych.


Klient ma prawo wglądu do swoich danych, poprawiania ich lub uzupełnienia oraz żądania ich usunięcia.

 

Pragniemy zwrócić uwagę, że jeżeli na stronie internetowej naszego Sklepu zamieszczamy linki prowadzące do innych, nieadministrowanych przez nas stron internetowych, to nie możemy odpowiadać ani za zawartość tychże stron, ani za stopień ochrony prywatności realizowany przez administratorów tych stron. Podejmując decyzję o przejściu na takie strony, Klient czyni to na własną odpowiedzialność. Zachęcamy przy okazji do zapoznania się z polityką prywatności realizowaną przez te strony, zanim Klient udostępni im swoje dane osobowe.


Wszelkie pytania, wnioski i sugestie odnoszące się do ochrony Państwa prywatności, w szczególności danych osobowych prosimy zgłaszać na adres kontakt@designbywomen.pl bądź telefonicznie pod numerem 693937675.

 

 

 

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

W naszym sklepie zapisywane są informacje w plikach cookies dotyczących obszarów:
- informacje na temat sesji,
- ostatnio oglądane produkty,
- oddanie głosu w ankiecie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl