Masz pytania? Zadzwoń!

(+48) 693 93 76 75

 

ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 200 PLN WYSYŁAMY GRATIS   

                                                                                                        logo designbywomen  

Czas realizacji zamówienia

   

 

Drogi Kliencie,

Informujemy, że w okresie od 1 – 16 sierpnia 2020 w sklepie DesignbyWomen trwa przerwa wakacyjna.

W sklepie można robić zakupy, ale wszystkie zamówienia złożone i opłacone od 01/08/2020 do 16/08/2020, będą kolejno wysyłane od 17/08/2020.

Jeśli wśród zakupionych w czasie przerwy produktów są produkty na zamówienie (z czasem oczekiwania 3, 10, 14 lub 21 dni), wówczas czas realizacji zamówienia będzie trwać określoną liczbę dni dla danego produktu od dnia 17/08/2020.  

Jeśli czasie będziesz chciał dokonać zwrotu wcześniej kupionych produktów, prosimy o odesłanie ich do sklepu po 17/08/2020.

 

Jeżeli we wskazanym wyżej okresie będziesz chciał złożyć reklamację, będziemy do Twojej dyspozycji od 17/08/2020. Gdyby termin ten miał wpłynąć na to, że okres gwarancyjny lub ustawowy czas na złożenie reklamacji lub odstąpienia od umowy zawartej na odległość, miałby minąć, termin ten zostanie odpowiednio wydłużony.

 

W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki prosimy o kontakt bezpośrednio z przewoźnikami:

 

Infolinia DPD Polska: 801 400 373 lub 22 577-55-55

Infolinia In-Post:  dla telefonów komórkowych: 722 444 000,  dla telefonów stacjonarnych 746 600 000

 Opłata wg stawki operatora

 

 

--------------------

 

 

Po wysłaniu zamówienia przez formularz na stronie Sklepu, na podany w zamówieniu adres mailowy wysłana zostanie wiadomość z wszystkimi danymi zamówienia i z prośbą o jego potwierdzenie poprzez kliknięcie w link przesłany w tym mailu. Potwierdzenie to jest konieczne do złożenia zamówienia przez Klienta i oznacza złożenie zamówienia.

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + czas dostawy

 

CZAS REALIZACJI:

Realizacja zamówienia następuje w zależności od wybranej przez Klienta formy płatności:
• w przypadku zamówień płatnych przelewem na konto bankowe po zaksięgowaniu płatności
• w przypadku zamówień płatnych poprzez system płatności DotPay.pl – po otrzymaniu potwierdzenia pozytywnej autoryzacji z systemu 
• w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze (za pobraniem) - po otrzymaniu przez sklep potwierdzenia zamówienia

Przy każdym produkcie podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym nie są uwzględniane dni wolne od pracy (sobota, niedziela) oraz święta. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych, chyba że strony postanowią inaczej.

 

 

CZAS DOSTAWY:

• Czas dostawy przez firmę kurierską – 1 do 2 dni roboczych

 

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie lub u dostawców sklepu. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem już na etapie składania zamówienia wysłany zostanie komunikat o niedostępności danego produktu, a my skontaktujemy się z Tobą, w celu ustalenia sposobu realizacji zamówienia (częściowa realizacja, wysyłka zamówienia w osobnych przesyłkach w różnych terminach, wydłużenie czasu oczekiwania na całe zamówienie, anulowanie całości zamówienia).

Informacja o bieżącym statusie realizacji zamówienia przesyłana jest drogą mailową, a dodatkowo po zalogowaniu można śledzić status realizacji zamówienia przez zakładkę „Moje Konto” znajdującą się w prawym górnym rogu strony internetowej Sklepu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl