Girlanda Świąteczna z Czerwonymi Jagodami 190 cm Chic Antique Fleur – Zielona Dekoracja Bożonarodzeniowa
Mała ilość
Cena regularna:
259,00 zł
towar niedostępny
do schowka
Opis
Wprowadź do swojego domu magię świąt dzięki wyjątkowej girlandzie z serii Fleur duńskiej marki Chic Antique. Ta ozdobna girlanda o długości 190 cm została wykonana z realistycznych, sztucznych gałązek iglaka oraz dekoracyjnych czerwonych jagód, które nadają jej elegancki, klasyczny i niezwykle świąteczny wygląd. Bogata forma, naturalne kolory oraz dbałość o detale sprawiają, że girlanda prezentuje się jak świeżo upleciona z prawdziwych gałązek, a jednocześnie jest trwała i odporna na uszkodzenia, dzięki czemu będzie zachwycać przez wiele sezonów.
To uniwersalna dekoracja, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Doskonale ozdobi schody, poręcz, kominek, drzwi wejściowe, lustro, okno czy półkę w salonie. Położona na świątecznym stole stworzy piękną, naturalną aranżację i wprowadzi niezwykły klimat rodzinnych spotkań. Możesz uzupełnić ją lampkami LED, kokardami, bombkami lub innymi ozdobami, tworząc własną kompozycję dopasowaną do stylu wnętrza. Dzięki realistycznemu wykonaniu świetnie sprawdza się zarówno we wnętrzach klasycznych, jak i rustykalnych, boho czy skandynawskich.
Girlanda została wykonana z tworzywa PE oraz metalowego rdzenia, co gwarantuje trwałość, elastyczność i możliwość wygodnego formowania. Intensywna zieleń gałązek i soczysta czerwień jagód tworzą piękny kontrast, charakterystyczny dla świątecznych dekoracji, wprowadzając do przestrzeni przytulną atmosferę Bożego Narodzenia.
Produkt pochodzi od renomowanego producenta Chic Antique, znanego z tworzenia stylowych ozdób inspirowanych skandynawskim designem i naturalnymi dekoracjami zimowymi. Kod produktu: 39073533.
Najważniejsze informacje
– Długość: 190 cm
– Seria: Fleur
– Materiał: PE, metal (żelazo)
– Kolor: zielony, czerwony
– Producent: Chic Antique
– Typ: świąteczna girlanda


Wyświetlane są wszystkie opinie po weryfikacji administracji czy osoba wystawiająca opinię weszła w posiadanie przedmiotu, którego opinia dotyczny. Nie ingerujemy w zawartość merytoryczną oraz poprawność stylistyczną, ortograficzną opinii