DONICZKA / OSŁONKA PATIA LENE BJERRE 19 CM - SREBRNA

Cena regularna:
235,00 zł
towar niedostępny

Opis
Elegancka srebrna doniczka / osłonka na doniczkę ze srebrną tabliczką. Dekoracja do domu z serii Patia od cenionego za wysoką jakość i wyjątkowy styl duńskiego producenta Lene Bjerre Design.
Donica jest duża i masywna. Kwadratowa osłonka ozdobiona pięknym, wypukłym marokańskim wzorem. Uniwersalny srebrny kolor dobrze komponuje się w każdym wnętrzu. Piękna dekoracja na okienny parapet do salonu, łazienki czy kuchni.
Doniczki Patia są zabezpieczone cienkimi gumowymi podkładkami chroniącymi parapet, stolik czy komodę, na której jest postawiona.
Wymiary i informacje:
Typ: doniczka / osłonka na doniczkę,
Kształt: kwadratowa,
Wysokość: 19 cm,
Wysokość wewnętrzna: 17,5 cm,
Szerokość: 19 cm,
Szerokość wewnętrzna: 17,5 cm,
Głębokość: 19 cm,
Materiał: ceramika,
Kolor: srebrna,
Waga: 2,1 kg,
Producent: Lene Bjerre Design
Seria: Patia
Wyświetlane są wszystkie opinie po weryfikacji administracji czy osoba wystawiająca opinię weszła w posiadanie przedmiotu, którego opinia dotyczny. Nie ingerujemy w zawartość merytoryczną oraz poprawność stylistyczną, ortograficzną opinii